TRE RAADIO LOOSIS VÄLJA 2 QUICK START PRIVAATKONTSERDI


Tre.ee - 23.04.2024 11:40

Tre Raadio loosis soovilugude tellijate vahel välja 2 Quick Start privaatkontserdi, band esineb võitja pulmapeol Pärnumaal, Tõstamaal.

Tre Raadio tegi aprillis ajaloolise kampaania, mille käigus loositi kõikide raadiost soovilugusid tellinud inimeste vahel välja Eesti ühe populaarseima ansambli 2 Quick start kontsert.

Tre raadio korraldas kampaania seoses 2024. aasta juuni alguses toimuvate suve suurte avapidudega, mille peaesineja 2 Quick start on. Soovisime lisaks avalikele kontsertidele ka ühe meie raadiokuulaja peo eriliseks muuta, rääkis loosimist läbi viinud Tre raadio saatejuht Maare Allika.

Kuna Tre raadio eetris on igal nädalavahetusel populaarne soovisaade ja suure osa meie muusikavalikust näitavad oma soovilugudega ära just raadiokuulajad, siis korraldati kampaania nende vahel, kes raadiost soovilugusid tellivad.

Põnevust täis kampaania jõudis finaalini 19. aprillil kui Tre päevasaates võtsid Brigitte Susanne Hunt ja Maare Allika otse-eetris ühendust 2 Quick Start laulja Pearu Paulusega, et koos välja selgitada õnnelik võitja.

Loosiõnn naeratas Raidole Tõstamaalt, kes oli küsinud raadiost 2 Quick start lugu “Lõpuks leidsin sind”. Võidukõnes said raadiokuulajad teada, et võitjal oli elukaaslasega kokkulepe, et kui võidavad, siis teevad ära pikalt plaanitud pulmapeo, kuhu ansambel esinema kutsutakse.

Palju õnne võitjatele ja toredat pulmapidu!

Video loosimisest:  https://fb.watch/rDbld13gg2/


VANEMAD UUDISED