Renate - Suveõhtud
Koit Toome - Paradiisiliival (Lenny Lavida remix)
Merlyn Uusküla - Mälestustes tuul (Lenny LaVida remix)
RD & Katrin Ruuse - Jahitav


Suur Sünnipäevapidu Paides!


Tre.ee - 13.08.2016 14:31

Augusti lõpus leiab vanas kuningate linnas Paides aset Kesk-Eesti kohaliku raadio ja Paide linna ühine sünnipäevapidu, mille käigus astub lavale legendaarne Rootsi ansambel Secret Service.

Möödunud sajandi lõpukümnenditel rahvast hullutanud bänd sai tuntuks ennekõike lugudega "Flash in the Night", "Ten o`clock Postman" ja "Oh, Susie" ning need hitid on Kuma raadio ja viimasel aastal Kesk-Eesti Tre raadio eetris kahe aastakümne jooksul praktiliselt iga päev. Raadiojaamad üle maailma mängivad Secret Service'i lugusid tänaseni ja ilmselt tänu sellele, et bändi sound oli 1980-ndatel just see, mida kuulajad ootasid ning see kõlab kaasaegselt ka 30 aastat hiljem. Menubändi edu üheks põhjuseks võib olla ka see, et nad võtsid Rootsi popmuusika teatepulga sujuvalt üle just oma sädelevat karjääri lõpetavalt ansamblilt ABBA.

Rootsi superstaaride etteaste on tipphetkeks kokku 15 tundi kestvale sünnipäevapeole, millega jätkatakse Kuma raadio sünnipäevade traditsiooni. Sünnipäev algab Kultuurikeskuse parklas ja sellega piirnevatel aladel kell 10.00 ning päeva jooksul esinevad kahel laval Eesti Kontserdi ja Rahvusooper Estonia muusikud, noorteansamblid, Rakvere teatri näitlejad ja paljud teised.

Kell 18.00 läheb pidu edasi E-Piim spordihallis, kus enne Secret Service’i ettastet on lavale tulemas veel mõnigi väga tuntud ja oodatud koosseis. Pärast põhikontserti jätkub pidu Andrus Kuzmini retro videodiskoga, kus suurel ekraanil elustuvad praeguste keskealiste noorusaja lemmikud ning uue päeva teisel tunnil võtavad järje üle kõige nooremad esinejad – lauljatar Renate ning DJ-duo Clubmusic Takeover, kes sai esinemisõiguse ja -kogemuse just lõppenud Weekendil.


VANEMAD UUDISED