Renate - Suveõhtud
Koit Toome - Paradiisiliival (Lenny Lavida remix)
Merlyn Uusküla - Mälestustes tuul (Lenny LaVida remix)
RD & Katrin Ruuse - Jahitav


Serebro 30. juulil Valga Linnapargis


Tre.ee - 04.07.2016 07:36

Populaarne Vene bänd Serebro esineb 30. juulil esmakordselt Lõuna-Eestis. Kontsert toimub Valga Linnapargis. Venemaa superstaare soojendavad artistid Eestist ja Lätist, piletid on soodushinnaga 15 eurot  eelmüügis Piletilevi müügikohtades.

Väravad avatakse kell 21:00 ning alustavad soojendusesinejad, kelleks on May Day, Tallinna bänd, kes on läbilööki tegemas Venemaa meelelahutusturul, lisaks Läti tantsumuusikaprojekt 3 Live Project, mis alustas tegutsemist 2015.aasta alguses ja selles on kolm professionaalset artisti. Esiteks, Läti kõige populaarsem DJ, positiivse muusika produtsent ja EHR (European Hit Radio) hääl – [EX] DA BASS, teiseks, magistrikraadiga jazzmuusik ja trompeti virtuoos – NORMUNDS PIESIS ja kolmandaks, loominguline trummar EINARS LATISEVS. Lisaks astub enne Serebro esinemist üles Eesti lauljatar Renate, kelle tuntumad singlid on "Stiihia", "Vajan sind", "Põlen seest" jpt.

NB! SAADAVAL KA PIIRATUD KOGUS VIP PÄÄSMEID!
Eraldi VIP tsoon ja suurepärase vaatega rõdu + Eraldi VIP Baar + omaette WC-d + tervitusjook. VIP alasse on müügil 50 VIP piletit hinnaga 70€ mille saab tellida maililt info@tre.ee  Eraldi on võimalik reserveerida VIP rõdul asuvat lauda, laudu kokku 5tk, (igas lauas 5 kohta). Laua hind viiele on 650 eurot, sisaldab: + 5 VIP Piletit + VIP ala rõdul eraldi VIP laud + Laual suupistevaagen viiele + Õlu-siider viiele  + 0,7L Kangem jook (Viin/Rumm) + karastusjook/mahl


VANEMAD UUDISED