Renate - Suveõhtud
Koit Toome - Paradiisiliival (Lenny Lavida remix)
Merlyn Uusküla - Mälestustes tuul (Lenny LaVida remix)
RD & Katrin Ruuse - Jahitav


Paide suurel sünnipäeval saab proovida golfi!


Monika Kuzmina - 25.08.2016 12:48

Kui palju on neid inimesi, kes teavad, mis tunne on lüüa ehtsa golfikepiga golfipalli? Vastus golfifännidele ilmselt ei meeldi, aga tõenäoliselt on neid vähem kui langevarjuhüppe sooritanuid. Aga tahaks ju ikka elus kõik ära proovida.
 
Muidugi on see arusaadav, sest möödaminnes reeglina proovima ei pääse. Tuleb minna väljakule, tellida algajakursus ning alles siis lastakse katsetama. Ometi tahaks ju enne tegutsema hakkamist vähemalt korragi katsetada.
 
Laupäevasel Suurel Sünnipäeval seatakse Paides üles golfarite treeninguvahend, mis annab igale võimaluse proovida golfilööki juhendaja aasisteerimisel, kes siis jalad-õlad-käed enam-vähem õigesse asendisse sätib. Kuna löödud palli püüab kinni võrk, ei ole ohtu, et kui elu esimene löök hästi välja kukub, tuleks veetorni juurest löödud palli Keskväljakule otsima kõmpida.
 
Golf on spordiala, milles tippujõudmine pole karvavõrdki lihtsam kui tennises või jalgpallis, kuid samas on selle ala harrastamine jõukohane tõesti nii noortele kui vanadele, trennihulludele ja diivanilaisikutele. Proovima tulijad saavad tasuta kaasa ka üle 100-leheküljelise värske ajakirja Golf, kus nii avameelseid intervjuusid kõigile tuntud prominentidega kui asjalikke soovitusi, kuidas elitaarsevõitu spordiala peaaegu kulutustevabalt harrastama hakata.
 
Põnevaks teeb aga võimaluse veel seegi, et nendest, kes elus tõesti golfikeppi esimest korda Paides käes hoiavad, kirjutatakse ajakirjas Golf pikem lugu. Seega, golfistaariks võib saada ka see, kes golfiga varem kunagi kokkugi pole puutunud.

VANEMAD UUDISED