PÕHJA-EESTI SUURIM JAANIPIDU, KOSE JAANITULI 22.06.2022


Tre.ee - 04.04.2022 12:30

22. juunil toimub kuuendat korda Põhja-Eesti suurim jaanipidu, Kose Jaanituli. Harjumaal, Kose alevis, kauni Pirita jõe ääres asuval laululaval toimuv pidu toob kokku tuhanded inimesed ning head Eesti artistid. Kontserdi annavad Terminaator, Karl-Erik Taukar band, Shanon, Marju Länik, Curly Strings. Õhtu erikülaliseks on maailmas laineid löönud ja miljoneid plaate müünud Saksa tantsumuusikastaar Cascada! 

Lisaks muusikaprogrammile on tegevust nii suurtele kui väikestele. Avatud grillmeistrite ja tänavatoitude ala, erinevad baarid, atraktsioonid, kauplejad. Lastele on tasuta batuutidega laste ala ning loomulikult ei puudu korralik jaanilõke.

Peale artiste jätkub pidu öödiskoga, kus dj Lenny LaVida mängib ette parima tantsumuusikavaliku 90ndatest - tänapäevani. Kogu pidu ohjavad ja õhtut juhivad Siim Pohlak ja Sulo Särkinen. Kohapeal toimuvad jõu ja osavusmängud ning eelmüügist pileti ostnute vahel toimub suur auhinnaloos, mille peaauhinnaks on tuliuus Iphone 13 nutitelefon, mille on välja pannud Arvutitark. 

Eelmüügipiletid Kose Jaanitulele on saadaval Kose Kultuurikeskuses ning Piletilevi müügikohtudes ja kodulehel. Otsa pilet kohe SIIT


VANEMAD UUDISED