THE MUST

Mis bänd?
The Must on uus eestimaine poistebänd, mille moodustavad 3 säravat liiget: Eiko, Dima ja Gustav. Bänd on hetkel oma repertuaari loomise protsessis, ilmunud on esimene singel “Be My Girl”, ning peagi tulekul uus laul pealkirjaga “Tonight”. Bändi liikmed on kõik ka ise loominguliselt aktiivsed ning tegelevad muusika kirjutamisega. Esimene kontsert oli bändil 2013. aasta Saaremaa Rannapeol. 2013. aasta detsembril andis bänd välja uue singli "Tonight". Noormehed kandideerisid ka selle lauluga Eesti Laul 2014 eelvoorus. Sõbrapäeval 2014 ilmus neil esimene eestikeelne singel "Ootus", millele valmis ka muusikavideo, mida saab vaadata SIIT.

Kes on liikmed ja millega tegelevad?
Dima on laulmisega tegelenud 9 aastat. Ta alustas oma lauljateed Kiviõlis, kus käis muusikakoolis ja laulukoorides ning astus üles ka sooloartistina. Selle perioodi lauluvõistlused tõid talle mitmeid auhindu. Osalemine saates “Eesti otsib superstaari” ning seal poolfinaali jõudmine 2008. aastal avas talle rohkem võimalusi ning ta otsustas omandada muusikalist kõrgharidust TÜ Viljandi kultuuriakadeemias. Dima on osalenud kahes noortefilmis ning praegu osaleb kahes muusikalis Vanemuise teatris: käimas on muusikal Grease ja tulemas muusikal Cats.

Eiko on Raplamaalt pärit noormees, kes tegeleb laulmise, produtseerimise ja lugude kirjutamisega. Laulmisega on tegelenud juba väikesest saadik, oma kooliteed alustas ta E. Vilde nim. Juuru Gümnaasiumist, kus muusika teda koolitee lõpuni saatis. Eiko käis läbi kõik erinevad koorid ja laululaagrid ning võttis osa kohalikest lauluvõistlustest. Muusikaga tõsisemaid suhteid hakkas ta looma umbes 6 aastat tagasi, kui hakkas ise muusikat looma ning laule kirjutama. 

Gustavi muusikahuvi tekkis lasteaias. Ta on lõpetanud Käru Põhikooli ja Rapla Ühisgümnaasiumi. Mängib 5-ndat aastat kitarri ning on laulnud Raplamaa noormeeste kooris ja osalenud Raplamaal poiste võistulaulmises.