[EX] DA BASS

[Ex] da Bass (Mareks Dainis) on Läti produtsent ja DJ, kuid ta on tuntud ka teistes Balti riikides. [Ex] mängib energilist technot ning trance muusikat ja on aastatega tõusnud Läti tuntumaks diskoriks, olles mitmel aastal järjest Läti kõige populaarsem DJ. Lisaks teeb ta tööd European Hit Radio's.

[Ex] da Bass alustas mängimist koolipidudel ning osales mitmetel DJ võistlustel, mis aitasid kaasa tema enda elektroonilise muusika show loomiseni Progressive FM'is (2000-2004). Nüüdseks on tema nimi tuntud üle Balti riikide. [Ex] ütleb, et oluline on tunda publikut - vahet pole, kui erinev võib publik erinevates  ööklubides olla, sa pead olema osa publikust.

[Ex] da Bass on mänginud kõrvuti mitmete Saksamaa superstaaridega, nagu näiteks Westbam, Dr.Motte, Tomcraft, Cosmic Gate, Marc Van Linden, Scot Project, Moguai; Dutch Ronald Van Gelderen, Patrick Hagenaar, Pavo, Max B.Grant, Ruben de Ronde; Rootsist pärit Cari Lekebush; Soome staaridega: Sergei Shkuroff, Dallas Superstars; UK'st pärit Joe Le Groove'iga, Eestis on ta esinenud paljudel Club Unlimitedi korraldatud üritustel.  Tre.ee pidudel on [Ex] Da Bass samuti üles astunud mitmel korral, viimati 2013 aasta Winterjamil.

Tema diskograafia hõlmab pea kümmet väljalaset ning mitmeid remixe. Kuula Ex Da Bass-i tuntuimat lugu: "Riga Nights"

Kui soovid teda oma peole esinema kutsuda, siis saame Sind tema lahkel loal selles aidata :)